11.45 – Rozpoczęcie pikniku – w przedszkolnym ogrodzie, w altankach zostawiamy przygotowane domowe specjały na tzw. „wspólny stół”
12.00 – Integracje z tańcem i piosenką - zabawy z wodzirejem z agencji artystycznej Bajkoland, atrakcje dla dzieci, m.in. dmuchańce i mega - bańki
Biesiada piknikowa: zupa z przedszkolnej kuchni (godz.13.00), kiełbaski (własne) z ogniska (około godz.16.00 po Mszy Świętej); wspólny stół (w tzw. międzyczasie)
15.00 – Msza Święta - dziękować będziemy dobremu Bogu za szczęśliwy rok szkolny. Mszę Św. odprawi ks. Łukasz Przybylski, Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Archidiecezji Warszawskiej
17.00 - Zakończenie pikniku
Każdej z Rodzin przyda się na pewno kocyk do siedzenia. Prosimy również przynieść coś na "wspólny stół" (mile widziane owoce, napoje, ciasta, sałatki)
NA PIKNIK ZAPRASZAMY
ABSOLWENTÓW NASZEGO PRZEDSZKOLA
ORAZ DZIECI NOWO PRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA - to bardzo dobra okazja by poznać się ze społecznością przedszkola.