Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Pożegnanie 6-latków

Pożegnanie 6-latków

Drodzy Rodzice,

w związku z aktualną sytuacją w kraju nie mamy możliwości pożegnania 6-latków w tradycyjny sposób. W tym roku niestety nie odbędą się występy dzieci i rodziców, które stały się już tradycją w naszym przedszkolu. Z dumą patrzymy na naszych (już za chwilę) absolwentów i z łezką w oku myślimy o tym czasie, który razem spędziliśmy. Jak mówią słowa piosenki "wszystko się zaczyna zawsze od przedszkola"

 

              Zakończenie edukacji przedszkolnej to bardzo ważny etap w życiu dziecka. Już za chwilę otworzą się przed nim drzwi szkoły. Powitają ich nowi koledzy i koleżanki. Będą podejmowali nowe wyzwania. Życzymy im samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i mamy nadzieję, że czas spędzony w przedszkolu zaowocuje w kolejnych latach edukacji.

 

              W czwartek, 25 czerwca o godz. 16:30 chcielibyśmy pożegnać nasze kochane starszaki. Spotkanie odbędzie się w zamkniętym gronie w ogrodzie przedszkolnym (o ile pogoda nam na to pozwoli) przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Bardzo prosimy Państwa o przestrzeganie procedur dotyczących dystansu społecznego oraz noszenia maseczek.

 

Serdecznie zapraszamy,

Siostra Dyrektor oraz Kadra Pedagogiczna

Data dodania: 2020-06-19 08:18:08
Data edycji: 2020-06-22 09:33:54
Ilość wyświetleń: 115

„Dziec­ko może nau­czyć do­rosłych trzech rzeczy:

cie­szyć się bez po­wodu,

być ciągle czymś zajętym

i do­magać się – ze wszys­tkich sił – te­go, cze­go pragnie."

Paulo Coelho
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button