Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Pierwszy tydzień za nami

Pierwszy tydzień za  nami

Pierwszy tydzień w przedszkolu w tych trudnych czasach już za nami. I chociaż różnił się od innych tygodni przedszkolnych to jednak dołożyliśmy wszelkich starań, aby dzieci czuły się dobrze i mimo wszystko miło spędziły czas w przedszkolu. Było dużo śmiechu, zabawy, tropienia ślimaków, puszczania wielkich baniek oraz sadzenia kwiatów w ogródku.


Wszyscy szczęśliwie rozpoczynamy weekend!


Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci do nowej rzeczywistości. Dzieciaki doskonale wiedziały co się dzieje teraz na świecie i dlaczego tak ważne jest przestrzeganie obowiązujących zasad, przede wszystkim higienicznych. Wszystkie przedszkolaki opanowały prawidłowe i dokładne mycie rąk bez zabawy, za co składamy wielki ukłon dla Rodziców.
Jesteśmy wdzięczni, że Państwo również przestrzegali ustalonych procedur i mamy nadzieję, że nie przysporzyły one zbyt wielu trudności. To bardzo ważne byśmy w tym czasie wspierali się wzajemnie.


Od 25 maja otwieramy kolejne dwie grupy - będą już trzy. Ze względu na ograniczone możliwości wynikające z obowiązujących nas przepisów nie możemy przyjąć wszystkich zainteresowanych dyżurem osób. Informujemy również, że zapisy na dyżur opiekuńczo - wychowawczy w grupie Delfinki zostały zamknięte. O możliwości posłania dziecka do przedszkola będziemy informować na bieżąco.

Data dodania: 2020-05-22 15:55:55
Data edycji: 2020-05-22 15:57:27
Ilość wyświetleń: 70

„Dziec­ko może nau­czyć do­rosłych trzech rzeczy:

cie­szyć się bez po­wodu,

być ciągle czymś zajętym

i do­magać się – ze wszys­tkich sił – te­go, cze­go pragnie."

Paulo Coelho
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button